Wypożyczalnia kajaków Joniec

Kajaki Joniec

Aktywizowanie ludzi do spędzania czasu na łonie natury i podziwianiu naturalnych widoków to nasza misja, która staramy się spełniać oferując wypożyczenie kajaków oraz organizację spływów. Nasz sprzęt jest wciąż serwisowany, więc nie ma opcji na jakiekolwiek przecieki, czy usterki w czasie zabawy.

Oferujemy także organizację różnego rodzaju spływów, z możliwością wyboru trasy oraz ewentualnym późniejszym grillem, czy ogniskiem. Wszystko to ma na celu oczywiście sprawienie wam jak największej przyjemności za jak najmniejszą cenę. Liczne pozytywne opinie na nasz temat, zarówno w środowisku lokalnym, jak i Internecie są doskonałym świadectwem na profesjonalizm naszej firmy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów, nasz wykwalifikowany, empatyczny personel chętnie służy pomocą. A teraz poświęćmy chwilę uwagi samym spływom. Oprócz tego, iż posiadamy profesjonalny, solidny sprzęt, który praktycznie nie ulega awariom, to warto nadmienić, iż spływy to idealna forma wypoczynku i rekreacji dla osób ceniących sobie możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Największym atutem spływów jest ich relatywnie niska, w stosunku do innych integrujących grupy aktywności, cena, ale także i możliwość podziwiania pięknego krajobrazu. Siła przyrody, jaką jest nurt rzeki, od wieków dostarcza ludziom ogromne dawki adrenaliny. Najważniejsze jest jednak to, iż w trakcie spływu każda osoba jest uzależniona od drugiej. Samodzielnie ciężko jest zrobić cokolwiek.

Oczywiście dla nas na pierwszym miejscu stoi bezpieczeństwo klientów, dlatego każdego wyposażamy obowiązkowo w kapok. Uchroni on od nieszczęśliwego wypadku nawet osoby, które potrafią świetnie pływać. Nigdy, bowiem nie wiadomo, czy nie złapie nas skurcz, czy też ktoś nie skręci kostki. Wypadki chodzą po ludziach. My staramy się być zawsze zabezpieczeni na wszelkiego typu okoliczności. Być może to właśnie, dlatego tak wiele osób zaufało naszej ofercie i stało się szczęśliwymi klientami spływów kajakowych. Serdecznie zapraszamy na nieziemskie przeżycia.

Joniec to wieś leżąca w województwie mazowieckim, powiecie płońskim (Płońsk), w środkowo-wschodniej Polsce. Jest siedzibą gminy (jednostka administracyjna gminie Joniec). Leży około 15 km (9 mil) na wschód od Płońska i 52 km (32 mil) na północny-zachód od Warszawy. Wieś liczy około 270 mieszkańców (dane z 2006r). Jest popularnym kurortem dla kajakarzy.

Kajakarstwo jest jednym z takich aktywności, która jest bardzo przydatna i zapewnia ćwiczenia oraz pomaga turystom połączyć się z naturą.

Oferujemy unikalną mieszankę spokoju i relaksu w połączeniu z emocjami i przygody podczas spływu napotykając, w bliskiej odległości tworząc możliwość przeglądania wielu gatunków ptaków, ryb, zwierząt i pięknych drzew oraz bogatej roślinności, które spotkać można na rzece Wkra. Nasze spływy zapewniają wyjątkowe połączenie spokoju, pięknej przyrody i trochę emocji, aby stworzyć niezapomnianą przygodę na świeżym powietrzu.

Nasza firma rozwija się zapewniając przyjazną i profesjonalną obsługę dla wszystkich, którzy szukają przygody. Aby skontaktować się z nami, zapraszamy do kontaktu.

Kajaki Joniec, wypożyczalnia kajaków w Jońcu | strony internetowe Płońsk | http://www.strony-internetowe.org/Mazowieckie/strony internetowe Warszawa pozycjonowanie.html